Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 18:45
 
SONER TOROS'U SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK
MEKANIN CENNET OLSUN SEVGİLİ DOST, GÜZEL İNSAN...
GÜNDEM Haberi
SONER TOROS'U SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

Isparta’da uzun yıllardır gazetecilik yapan, mesleğin başarılı isimlerinden Son 32, E Gazetem Toros Medya ve Son32 haber sitesi kurucusu Soner Toros, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

2 gündür yoğun bakımda hayatına tutunmaya çalışan Toros, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in özel kalem müdürü Dilek Toros’un da eşi olan Meslektaşımız Toros için bugün Yenice Mahallesinde cenaze namazı kılındı. 
Cenaze namazının ardından Soner Toros Yenice Mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze törenine Vali Ömer Seymenoğlu, AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Eski Bakanlardan Erkan Mumcu, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, siyasi partilerin il başkanları, Isparta eski Belediye Başkanı ve Kanal 32 TV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aybatılı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Soner’in ailesi ve sevenleri ve basın mensupları katıldı.


Bizlerde Muhbir 32 ailesi olarak, meslektaşımız ve ağabeyimiz Soner Toros’a Allah’tan rahmet dilerken, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: SONER, TOROS'U, SON, YOLCULUĞUNA, UĞURLADIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı