Haber Detayı
23 Nisan 2021 - Cuma 20:19
 
EŞİNİ TERK EDİP....
EŞİNİ TERK EDİP....
GÜNDEM Haberi
EŞİNİ TERK EDİP....

HERKESİN ÖNÜNDE ŞAŞKINA ÇEVİREN SORU

EŞİNİ TERK EDİP....

Esra Erol'da ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde canlı yayına çıkan Muzaffer Çağlar eşi Ayşe Çağlar'ın Adem isimli bir adama kaçtığını ve şubat ayından beri çocuğunu göremediğini anlatarak yardım istedi. Türkiye'yi şaşkına çeviren olayla ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Canlı yayında taraflar bir araya geldi. Adem, boşanmak istediğini söyledi. Ayşe de "Beni affet Muzaffer" dedi. Esra Erol ise evden kaçan Ayşe'ye "Altınlar nerede" sorusunu yöneltti. Ayşe Çağlar'ın verdiği cevap ise Esra Erol'u kızdırdı.

Bu sırada Muzaffer, "Ben sana ömrümü verdim. Beni seni köyden buraya getirdim. Sana yemedim içmedim ev aldım. Kredi ödüyorum hala. Bana yapılır mı bu? Hani beni sevmiyordun? Öyle diyordun. Sevdiğim kişiye kaçtım diyordun" diye çıkıştı. Bu sözler sonrası Ayşe Çağlar 'Beni affet. Çok pişman' diye yalvardı.

Ayşe Çağlar'ın geri dönmek istediğini açıklamasıyla Esra Erol bu kez 'Telefonda tanıştığın bir erkeğe inanıp bir günde evde kaçıyorsun? Kaçtığın kişi seni yarı yolda bıraktı diye mi geri dönmek istiyorsun? Evden giderken altınları da alıyorsun. Kaç tane kaldı elinde? sorusun sordu. Tüm bu suçlamalar sonrası Ayşe Çağlar paraları çocuğu için harcadığını söyledi. Ayşe Çağlar'ın verdiği cevap Esra Erol'u sinirlendirdi. Erol 'Bu paraları Adem aldı, biliyorum' dedi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ayşe Çağlar kocası Muzaffer'i bırakıp Adem adlı bir kişiyle yaşamaya başladı. 3 yaşında bir de çocuğu olan Ayşe Hanım, Adem ile birlikte yaşamını sürdürürken eşi Muzaffer Çağlar Ayşe Çağlar'ın izini kaybettiğini ve bulunmasını istediğini söyleyerek Esra Erol'dan yardım istemişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EŞİNİ, TERK, EDİP....,
Yorumlar
Haber Yazılımı