Haber Detayı
14 Aralık 2019 - Cumartesi 21:26
 
GELECEĞİN MALİ MÜŞAVİRLERİ VE MUHASEBECİLERİ ZİYARET ETTİ
EĞİTİM Haberi
GELECEĞİN MALİ MÜŞAVİRLERİ VE MUHASEBECİLERİ ZİYARET ETTİ

Gül Şehri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasabe ve Finansman Alan öğrencileri Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'i ziyaret etti. Eski adı Ticaret Meslek Lisesi olan okuldan mezun olan Başdeğirmen, öğrencilere tecrübelerini paylaştı.


Gül Şehri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin okul idaresi, Muhasabe ve Finansman Alan Öğretmenleri ve öğrencileri Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'i ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler Başkan Başdeğirmen'e çiçek takdim etti.
Ziyarette konuşan Gül Şehri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İmdat Arlı, amaçlarının geleceğin mali müşavirlerini ve muhasebecilerini yetiştirmek olduğunu söyledi.
Başkan Başdeğirmen'in de Ticaret Meslek Lisesi mezunu olduğunu hatırlatan Gül Şehri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe ve Finans Alan Şefi Ebru Dulupçu, "bu nedenle öğrencilerimize ayrı bir motivasyon olması amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik" dedi.
Ticaret Meslek Lisesinden mezun olduğunu ve öğrencileri gördüğünde o günleri hatırladığını söyleyen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Başkan Başdeğirmen, muhasebe bölümünün önemine dikkat çekti.
Konuşmaların ardından Başkan Başdeğirmen öğrencilerle sohbet etti, sorularını yanıtladı. 
Ziyaretin sonunda Başkan Başdeğirmen öğrencilere kitap hediye etti.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör: Muhbir32
Etiketler: GELECEĞİN, MALİ, MÜŞAVİRLERİ, VE, MUHASEBECİLERİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı