İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 18:22
 
ITKM İLE İLGİLİ FLAŞ TEKLİF
Isparta'nın gündeminden düşmeyen Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatı ile ilgili AK Parti Grubu flaş bir teklifte bulundu. ITKM'deki camiyi ibadete açan ve AVM kısımlarındaki inşaatın da yeniden başlaması için çalışmalarını sürdüren Isparta Belediyesi yönetimi, şeffaflık adına ITKM protokol şartlarının mecliste görüşülmesini teklif etti.
GÜNDEM Haberi
ITKM İLE İLGİLİ FLAŞ TEKLİF

Isparta'nın son yıllarına damga vuran Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatı ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Göreve geldikten sonra 58 günde ITKM Pazar Camiyi ibadete açan Isparta Belediyesi'nin yeni yönetimi, AVM'nin de tamamlanması adına somut adımlar atıyor.

Bu kapsamda bugün gerçekleştirilen belediye meclis toplantısında AK Parti Grubu ITKM ile ilgili flaş bir teklifte bulundu. Teklife göre Ticaret ve Kültür Merkezinin yüklenici firması Kadıahmetoğullarına atanan kayyum heyeti ile yürütülen protokol şartları mecliste görüşülecek.

İYİ Parti ile MHP'lilerin ITKM Uzlaşma Protokolü ile ilgili sorularını yanıtlayan Isparta Belediye Başkan Yardımcısı ve AK Parti Grup Sözcüsü Fahretdin Gözgün, "menfaatler Isparta'nın menfaatine yönelik olacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Kaynak: () - Muhbir32 Editör:
Etiketler: ITKM, İLE, İLGİLİ, FLAŞ, TEKLİF,
Yorumlar
Haber Yazılımı